Kontakt:
- 788 937 312

Małgorzata Leśnikowska
OPINIA PACJENTA: Z pomocą Pani Gosi schudłam już 10 kg. Zostało mi jeszcze 5. Nie czuję żebym była na diecie. Mam dużo energii, dania są smaczne i proste w przygotowaniu... tak jak lubię.


Każda akcja, w której można zrobić coś dobrego dla innych mobilizuje do pracy i daje dużo pozytywnej energii. I tak oto 12.01.2014 r. na Starym Mieście w Olsztynie można było skorzystać z darmowych konsultacji dietetycznych Poradni Dobry Dietetyk. Każda zainteresowana osoba po wylegitymowaniu się znanym wszystkim serduszkiem WOŚP mogła skorzystać z wykonania pomiarów i analizy składu i masy ...